Targi EMO Hanower 2019 r.

W dniach  16 września  do 21 2019r. długo oczekiwane targi maszyn  EMO 2019  w Hanowerze  

Platformy dla innowacyjnych rozwiązań, aplikacji przemysłowych i przyszłych technologii do obróbki metali

Już w 2017 r. Prawie 2200 firm z 45 krajów zaprezentowało szeroką gamę obrabiarek, systemów produkcyjnych, precyzyjnych narzędzi, zautomatyzowanego przepływu materiałów, technologii komputerowej, elektroniki przemysłowej i akcesoriów. Przy tak wielu wystawcach i blisko 130 000 odwiedzających targi, to wydarzenie zawsze stanowi doskonałą okazję do poznania najnowszych trendów w obróbce metali i nawiązania nowych kontaktów.

W tym roku spodziewane są firmy z około 60 krajów! Pod hasłem  „Inteligentne technologie napędzające jutrzejszą produkcję!”  Nacisk kładziony jest na rozwój i wdrażanie nowych funkcji w kontekście Industry 4.0. Przedstawiono także najnowsze osiągnięcia we wszystkich procesach obróbki metali, od produkcji przyrostowej po obróbkę skrawaniem.

Wspólnie z naszym wieloletnim partnerem Priminer Machine Tools nie przegapimy tego wydarzenia i przedstawimy Państwu nasze najlepsze produkty na stoisku 120 m 2 .

W tym roku pokażemy następujące maszyny:

Katalog Priminer 2019

Z przyjemnością oferujemy bezpłatny, dostępny do pobrania katalog w wersji pdf, który zawiera pełną listę naszych produktów
Sposób, w jaki maszyna jest zbudowana, wpływa na sposób jej działania